Grupy

Drodzy Rodzice rozpoczął się kolejny Rok szkolny. Dla wielu osób jest to rozpoczęcie nowego etapu w życiu Waszej Rodziny - etapu w którym Wasze Dziecko staje się Przedszkolakiem. Wspólnie z Wami – Drodzy Rodzice, będziemy dbać o to, aby pobyt w przedszkolu był dla dzieci atrakcyjny, bezpieczny i niezapomniany. Swoją przygodę z przedszkolem rozpoczęło od września 8 grup przedszkolnych.

Na przedszkolaki czeka zespół pełen nowych sił do zabaw i radosnego odkrywania świata. W trosce o odpowiednią jakość opieki oraz indywidualne podejście nauczycieli do każdego dziecka, zapewniamy małą liczebność podopiecznych w poszczególnych grupach wiekowych.

Podział grup:

• "Żabki" - grupa dzieci 6-letnich
  • "Delfinki" - grupa dzieci 5-letnich
  • "Pingwinki" - grupa dzieci 5-letnich
  • "Raczki" - grupa dzieci 4-letnich
  • "Kaczuszki" - grupa dzieci 3-letnich
  • "Perełki" - grupa dzieci 3-letnich
  • "Nemo" - grupa dzieci 2-letnich
  • "Smyki" - grupa dzieci 2-letnich

Wszystkim naszym wychowankom życzymy miłego pobytu w przedszkolu. Rodziców natomiast zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w życiu przedszkola.