Cykliczne zajęcia jez. angielskiego z Native Speaker

Wczesne lata życia dzieci stanowią najbardziej efektywny czas w nauczaniu języka obcego. Na skutek uwarunkowań biologicznych są zdolne do wyartykułowania niemalże każdego dźwięku, co znacznie usprawnia naukę języka obcego. Warto zacząć przygodę z językiem angielskim już w przedszkolu.

Dzieci przyswajają język obcy w sposób naturalny, na takich samych zasadach na jakich uczą się języka ojczystego, najpierw słuchują brzmienia nowych słów, melodii języka, zaczynają rozumieć, a następnie rozpoczyna się proces komunikacji.

W początkowym etapie nauki ważne jest, aby inspirować i zachęcać dzieci do poszerzania wiedzy językowej. Uczymy poprzez zabawy ruchowe, śpiew, słuchanie historyjek, czytanie książek, gier oraz wykorzystując różne pomoce dydaktyczne, pobudzając naturalną ciekawość dzieci oraz ich chęć do dalszej przygody językowej.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o kurs językowy brytyjskiego wydawnictwa Macmillan.