Rozwiń menu
Cała Polska czyta dzieciom - goście specjalni w naszym przedszkolu

Cała Polska czyta dzieciom - goście specjalni w naszym przedszkolu

Nasze przedszkole w ramach projektu "Cała Polska czyta dzieciom" odwiedzili ostatnio znamienici goście.

W dniu 1 czerwca odwiedziła nas mama Ignasia i Gucia, aby przeczytać książeczkę pt. "Maleńkie Królestwo Królewny Aurelki" w ramach projektu "Cała Polska czyta dzieciom". Zdjęcia z jej wizyty znajdują się w galerii.

2 czerwca odwiedził przedszkole Pan Mirosław Hermaszewski. Nasz gość przeczytał bajeczkę, odpowiedział na pytania dzieci oraz opowiedział o swoich przygodach w kosmosie. Zdjęcia z tej wizyty znajdują się w galerii.

A 3 czerwca do naszego przedszkola przybyła znana aktorka Pani Halina Rowicka i też czytała dla naszych przedszkolaków. Zdjęcia z tej wizyty znajdują się w galerii.

Bardzo dziękujemy naszym Gościom!